reklama

Apple pravděpodobně představí novou generaci telefonu iPhone a další produkty

Americká společnost Apple dnes pravděpodobně uvede novou generaci svého chytrého telefonu iPhone. Firma ze Silicon Valley by během ohlášené mediální prezentace mohla také předvést nové verze dalších produktů, jako jsou chytré hodinky Apple Watch nebo počítače Macbook.

Mohlo by vás zajímat

Firma na dnešní prezentaci pozvala novináře a analytiky začátkem minulého týdne. V pozvánce jako obvykle neupřesnila, čeho se bude akce týkat. Apple nicméně v září tradičně představuje novou generaci telefonu iPhone.

Spekuluje se o tom, že nový iPhone s pořadovým číslem sedm již nebude vybaven tradičním konektorem pro připojení sluchátek. Ta by se prý mohla k telefonu připojovat přes konektor pro nabíjení a přenos dat.

Telefony iPhone jsou klíčovým produktem společnosti Apple. V letošním prvním čtvrtletí nicméně firma vykázala první pokles prodeje telefonů iPhone od jejich uvedení na trh v roce 2007.

 

 

Zdroj: ČTK

Apple pravděpodobně představí novou generaci telefonu iPhone a další produkty Foto: Shutterstock.com

reklama

Další články

Youradionews.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio News.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.