reklama

„Jsem odpůrce sociálních sítí,“ říká A.N.D.U.L.A, hvězda českého Instagramu

Dalším hostem Jana Mühlfeita v pořadu Myšlení první ligy byla Aneta Mikšíčková alias A.N.D.U.L.A, úspěšná představitelka české instagramové scény. O čem v pořadu mimo jiné mluvila?

Další díly pořadu

Jak se ke své současné roli dostala?

"Jsem odpůrce sociálních sítí. To, že jsem se k tomu dostala, byla velká náhoda. Rozhodla jsem se nemít žádnou sociální síť. Takže jsem smazala Facebook a neměla jsem vůbec nic. Potom mi ale moje kamarádka řekla, že existuje Instagram a že je tam hodně inspirativních lidí. Takže jsem si ho založila, začala vkládat fotky a nějak se to pomaličku rozběhlo."

O spontánnosti obsahu, který na Instagram vkládá.

"Ze 70 % je to spontánní. Když se cítím dobře, tak mě napadne nějaká šílenost. Ono není jednoduché vymyslet něco, co bude lidi bavit. Je to vždycky 50 na 50, zda to bude trapné nebo zábavné. Je to vždycky risk. Je to pro mě i trochu adrenalin."

O svých silných stránkách.

"Mám jednu silnou stránku, která současně ještě může být více rozvinuta. To je umět odhadnout, co lidé chtějí. Výborně to ukazuju na Instagramu. Ač mám 108.000 sledujících, tak mi na profil chodí podle statistik 236.000 lidí. Alespoň tak to bylo za minulý týden. A já zkrátka vím, jak lidi zaujmout. Je jedno, zda v dobrém, či ve špatném. Ale vím, co chtějí, co očekávají, co je baví. Různými metodami jsem si ověřovala, co funguje a co nikoliv. Umím člověka vyprofilovat a najít jeho potřeby."

Co by ještě ráda sdělila lidem, kteří ji sledují.

"Já pořád řeším jednu věc. Proč lidé vyhledávají to, co je rozčiluje. Proč vyhledávají negativní vjemy. Proč nenajdou něco pozitivního, něco, co je inspiruje, motivuje. Proč škodí a jsou zlí. Chtěla bych jim vzkázat, aby se nad tím zamysleli a zkusili to otočit a smýšlet o světě trochu pozitivně. Protože to jak žijí, je jen jejich věc."

Celý rozhovor Jana Mühlfeita s Anetou Mikšíčkovou si můžete poslechnout v playeru výše.  

Pravidelné rozhovory s hosty rozvojového kouče, mentora a také bývalého prezidenta společnosti Microsoft pro Evropu Jana Mühlfeita na téma osobního rozvoje uvádíme v pořadu Myšlení první ligy na rádiu ZET každé pondělí po 10:45.

Zdroj: ZET/Youradio news

„Jsem odpůrce sociálních sítí,“ říká A.N.D.U.L.A, hvězda českého Instagramu Foto: Zet

reklama

Další články

1. Ruské noviny oslavují Putinův triumf

Společnost ·

Vladimir Putin sice vyhrál nedělní prezidentské volby s více než 70 procenty hlasů, ale účast v hlasování nejspíše zůstala pod 70 procenty, po kterých toužil Kreml, up…

2. V Rusku probíhají volby, hlasuje už i Moskva

Společnost ·

Do prezidentských voleb v Rusku se zapojila nejlidnatější centrální část země. V Moskvě se volební místnosti za silného mrazu otevřely v 8:00 místního času (6:00 SEČ).…

Youradionews.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio News.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.