reklama

MAMAblog roku: Rodičovstsví, těhotenství a děti jako atraktivní téma pro akční ženy-maminky

Tuto středu se konalo vyhlášování druhého ročníku MAMAblog roku. Nominovanými blogerkami jsou většinou maminky, které využívají internet k popularizaci témat ohledně dětí a všeho kolem nich. Porota měla obtížné rozhodování mezi originálními projekty ve dvou hlavních kategoriích Lifestyle a Extra. Zvláštní kategorií byl Počin roku.

Mohlo by vás zajímat

Do kategorie MAMAblog Lifestyle byly zařazeny ženy-blogerky, které se věnují převážně mateřství, těhotenství, dětem, rodičovství, vaření pro děti, tvoření pro děti. Podmínkou účasti v této kategorii jsou vlastní internetové stránky/blog. MAMAblog Extra je kategorií, do které patří ženy-matky blogerky, které se věnují dětem a mateřství pouze na sociálních sítích nebo youtube. A nepůsobí na vlastních internetových stránkách/blogu.

V kategorii Počin roku se blogerky mohly nominovat samy a porota poté rozhodla. V kategorii Lifestyle letos vyhrála blogerka Míša Kněžková alias MK Life, v kategorii Extra zvítězil Deník fejsbukové matky Lucie Nachtigalové. S ní si pak můžete poslechnout rozhovor pro rádio Zet, který najdete v playeru výše. V poslední kategorii Počin roku byla oceněna Alice Nehybová se svým projektem Mámou stylově.

Ceny byly letos opět velice zajímavé. Blogerky i hlasující měli šanci získat kufry, kosmetiku, kabelky, knihy, oblečení a další dárky od štědrých sponzorů, kterých bylo letos zase o něco více.

 

 

Zdroj: Zet

MAMAblog roku: Rodičovstsví, těhotenství a děti jako atraktivní téma pro akční ženy-maminky Foto: Facebook / MAMAblog roku

reklama

Další články

  1. Pravidla agenturního zaměstnávání se zpřísní

    Byznys ·

    Senát schválil zpřísnění pravidel agenturního zaměstnávání. Agentury budou muset zaplatit půlmilionovou kauci, pokud budou chtít nabízet své služby. Počítá s tím novel…

Youradionews.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio News.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.