reklama

Tým Alter Eko

Magazín Alter Eko je pravidelný pořad rádia Zet, ve kterém osobnosti z byznysu a ekonomické sféry vedou rozhovory s úspěšnými lidmi z různých oborů. Seznamte se s týmempořadu:

Další díly pořadu

Roman Chlupatý  Publicista a konzultant zaměřující se na globální ekonomiku a politiku. Duchovní otec Alter Eko. Ultramaratonec, hrdý člen smečky Chlupatých.

Pavel Hnát

Docent na Fakultě mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze. Specialista na mezinárodní ekonomické vztahy. Doma má Shiba Inu.
Luděk Pfeifer Podnikatel v poradenství, stavebnictví a biotechnologiích. Spoluzakladatel M.C.TRITON. Sběratel kamenů z nejvyšších hor států a pohoří.
Richard Hindls Ekonom a statistik, emeritní rektor Vysoké školy ekonomické v Praze. Kdysi také muzikant oceněný v roce 2012 Platinovou deskou.
Helena Horská Hlavní ekonomka Raiffeisenbank, přednášející na Škoda Auto Vysoká škola. Prezentacemi učí i baví. Spokojená manželka a matka.
Lubor Lacina Expert na problematiku evropské hospodářské a měnové integrace. Zakladatel Mendelova evropského centra. Vizionářský Vodnář.
Ján Lalka Partner agentury Surveilligence. Forenzní auditor a vyšetřovatel závažné finanční kriminality. Milovník dobrých knih, dalekých cest a military.
Michael Romancov
Učitel působící na Institutu politologických studií UK FSV a Metropolitní univerzitě. Zájmy: geopolitika, historické romány a single malt.
Martin Kupka Hlavní ekonom ČSOB. Fanoušek historie a moderních technologií, šachu a hor. Věčný student a věrný stoupenec západní civilizace.
Jan Procházka Generální ředitel pojišťovny EGAP zaměřené na podporu exportu vně EU. Předseda dozorčí rady Budvaru. Lyžař, fanda českého biatlonu.
Karel Půbal Ředitel manažerského poradenství PwC. Expert na strategii a optimalizaci pro sektor státní správy. Fanda dobrého humoru a hlubokých lesů.
Luboš Mokráš Analytik PPF banky. Dlouholetý specialista na makro a finanční trhy, v prvním životě inženýr zaměstnaný Teslou Piešťany. Renezanční člověk.
Jan Mühlfeit Kouč, autor knihy The Positive Leader spolupracující s INSEAD a dalšími špičkovými institucemi. Exprezident Microsoftu pro Evropu. Světoobčan.
Vratislav Kulhánek Jednatel Industrial Advisors. V minulém desetiletí působil ve vedení Škoda Auto. Závodil ve Škoda 110R a hrál první ligu ve volejbale.
Pavel Kysilka Zakladatel 6D Academy. Někdejší viceguvernér České národní banky, později generální ředitel České spořitelny. Vášnivý cyklista.
Eva Zamrazilová Hlavní ekonomka České bankovní asociace. V letech 2008-2014 členka bankovní rady ČNB, kdy si vysloužila přezdívku “centrální rebelka.”
Karel Havlíček Předseda Asociace malých a středních podniků. Šéf skupiny Sindat, která podniká m.j. v nano- a biotechnologiích. Fanoušek Josefa Kainara.
Petr Zahradník Ekonom, konzultant se specializací na EU. V minulosti byl mimo jiné poradcem prezidenta republiky a členem NERVu. Hobby: zahradník.
Tým Alter Eko Foto: shutterstock.com - ilustrační foto

reklama

Další články

Youradionews.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio News.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.