reklama

V září budeme znát pátou OSOBNOST Českého Goodwillu 2017

Od půlnoci 1. do půlnoci 30. září může veřejnost opět svými hlasy zvolit OSOBNOST Českého Goodwillu 2017. Jubilejní pátý ročník ocenění firem, kterých si lidé váží, přinesl dosud nejvyšší počet nominací veřejnosti (132) z nichž do finálového hlasování postoupilo 74 firem z celého Česka.

Mohlo by vás zajímat

Veřejnost svými hlasy rozhodne o novém nositeli titulu OSOBNOST, která je tradičně volena napříč kategoriemi TRADICE (16 nominací), INOVACE (21 nominací), PARTNER (31 nominací) a MECENÁŠ (6 nominací). 15. září proběhne druhé kolo hodnocení odborné poroty, která vybere nejsilnější příběhy v těchto kategoriích. Vítězové budou vyhlášeni na slavnostním galavečeru, který se koná 19. října v Kongresovém centru České národní banky na Senovážném náměstí v Praze.

„Již v prvních dnech hlasování láme pátý ročník dosavadní rekordy, jen v první den přišlo téměř 2000 hlasů a návštěvnost webu překročila 2.400 návštěv,“ oceňuje aktivitu hlasujících Markéta Nová, manažerka projektu. Je tak možné, že bude překonán i loňský rekord, kdy bylo přijato celkem 11.364 hlasů. Vítězkou kategorie veřejnosti OSOBNOST Český Goodwill 2016 se stala jednatelka firmy HAPPY FOTO Česko Michaela Bílá Čížková.

Od 1. do 30. září může rovněž veřejnost svými hlasy ocenit podnikatele na Slovensku, kde se letos koná premiérový ročník ocenění Slovenský Goodwill 2017. Tamní vítězové budou vyhlášeni 7. 11. 2017 v Žičiho paláci v historickém centru Bratislavy.

Nad transparentním průběhem projektu každoročně dohlíží světově uznávaná certifikační autorita TÜV SÜD Czech. Český Goodwill se pravidelně těší záštitě významných osobností a veřejných institucí. Jubilejnímu 5. ročníku svou záštitu poskytli: Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo financí, Ministerstvo zemědělství, AMSP ČR, předseda Svazu měst a obcí ČR František Lukl a prezident České republiky Miloš Zeman.

Hlavními mediálními partnery jsou multimediální projekt ZET skupiny Lagardère, Deník a Dotyk. Projekt dále mediálně podporují Český rozhlas Region a vydavatelství Tiskárna Libertas. Partnery ocenění jsou společnosti Lorika CZ, Etnetera, X Production, národní značka kvality KLASA a nadační fond MA-MA Foundation s projektem Plňme přání. Autorem projektu a organizátorem ocenění Český Goodwill je česká poradenská skupiny HPCG (Hlavatý & Partners Consulting Group). Pro více informací navštivte www.cesky-goodwill.cz nebo nás kontaktujte.

 

 

Zdroj: ČTK

V září budeme znát pátou OSOBNOST Českého Goodwillu 2017 Foto: Český Goodwill

reklama

Další články

  1. Nad Atlantikem se vytvořila bouře Maria

    Společnost ·

    Nad Atlantickým oceánem se vytvořila tropická bouře Maria, do pondělí pravděpodobně zesílí a přesune se nad některé z ostrovů, které nedávno zpustošil hurikán Irma. Uv…

Youradionews.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio News.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.