reklama

„Ve škole mě šikanovali. Rodiče to chtěli změnit, tak mě přihlásili na kickbox,“ říká mistryně světa

Martina Ptáčková je mistryní světa v kickboxu a hand-to-hand. K bojovým sportům ji přivedli rodiče poté, co byla šikanovaná ve škole. „Každého úspěchu si vážím, protože pro něj musím vždy něco vynaložit,“ říká s tím, že za medailemi u ní je více tvrdá dřina než talent. Martina už je i trenérkou dětí. Chce si ale nechat do budoucí kariéry otevřené alternativy. Proto studuje - možná trochu paradoxně vzhledem ke svému sportu - diplomacii. Více o sobě prozradila Janu Mühlfeitovi v pořadu Myšlení první ligy.

Další díly pořadu

„Ve škole mě šikanovali. Rodiče to chtěli změnit, tak mě přihlásili na kickbox,“ říká mistryně světa Foto: Facebook / Martina Ptáčková

reklama

Další články

1. Od Kajínkova útěku z Mírova uplynulo 18 let

Společnost ·

Minulý rok dostal odsouzený vrah Jiří Kajínek milost od prezidenta Miloše Zemana. Dnes si může připomenout slavný útěk z věznice Mírov, uplynulo od něj přesně 18 let. …

Youradionews.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio News.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.