reklama

„Vím, že se nemohu líbit všem,“ říká Monika Leová

Monika Leová, modelka a moderátorka, byla dalším hostem pořadu Myšlení první ligy Jana Mühlfeita. O čem v éteru rádia Zet hovořila? 

Další díly pořadu

Modeling

„Byla jsem vždy exhibicionistka, od 6 let tančím. Od tance k modelingu nebylo daleko. Ráda se směju, ráda se předvádím před lidmi, proto nebylo těžké se k modelingu dostat. V tu chvíli jsem si uvědomila, že můj vzhled je výhodou. Vždy chtěli blondýnu, brunetu, zrzku nebo exotické děvče. Vím však, že se nedá zavděčit každému. Platí, že sto lidí sto chutí, nemohu se líbit všem.“

Profese moderátorky

„Oslovila mě sama Prima. Nikdy jsem nebyla velkým řečníkem. Pro spoustu lidí to bylo překvapení. Já jsem, co se řeči týče, byla dost neřízená střela, nebylo mi rozumět, a mluvila jsem hrozně rychle. Což na jednu stranu pořád ještě trvá.“

Kdo přišel s nápadem přihlásit do České Miss.

„Přihlásili mě tehdy spolubydlící z VŠE. Byla to tehdy docela bouda, kterou na mě kamarádi a můj přítel ušili. Jsem ale samozřejmě hrozně ráda, že to takhle dopadlo.“

Text obsahuje pouze úryvky z rozhovoru mezi Janem Mühlfeitem a Monikou Leovou.  Celý rozhovor si poslechněte v playeru výše.

Zdroj: ZET

„Vím, že se nemohu líbit všem,“ říká Monika Leová Foto: Zet

reklama

Další články

1. Šance Drahoše a Zemana na zvolení jsou vyrovnané

Společnost ·

Šance prezidenta Miloše Zemana (SPO) a bývalého předsedy Akademie věd Jiřího Drahoše na zvolení hlavou státu jsou podle průzkumu vyrovnané. Každého z nich chce podle š…

2. Požár hotelu v Praze nepřežili čtyři lidé

Společnost ·

Sobotní požár hotelu v centru Prahy má už čtyři oběti. Dva mladí cizinci - jednadvacetiletý Němec a o rok mladší Jihokorejka - zemřeli na místě ještě před příjezdem zá…

Youradionews.cz

Web Zet.cz se mění na Youradio News.

Postupně rozšiřujeme naše zaměření a obsah zpravodajství a přidáváme další funkce. Informace o vysílání rádia ZET najdete na www.radiozet.cz.